Özel Jet Kiralama

TurkeyAirlines, profesyonel ekibiyle, size özel, güvenli, konforlu, uçuş deneyimi ve yüksek uçuş saatine sahip dünya standartlarında bir ekiple uçmanızı sağlar. İhtiyaçlarınız doğrultusunda, istediğiniz her yere, sizin istediğiniz zamanda yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızı sizin için organize eder.
TurkeyAirlines genç ve yenilikçi kimliğiyle alışılagelmiş şirket yapılarından farklı bir çizgide, öncü ve kaliteli hizmetler sunarak, sizlere keyifli ortamlar hazırlar, uçuşlarınızda ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu bir kez daha hissettirir.

Siz özelsiniz!

TurkeyAirlines ile planladığınız uçuşlarınızı TurkeyAirlines ve sadece siz bilirsiniz, uçuşlarınız başkalarıyla paylaşılmaz.
Ne zaman ve nereden uçuşunuzun başlayacağına siz karar verirsiniz, TurkeyAirlines sizin uçuş planınıza aynı şekilde uyar. Bir şehirden, başka bir şehre, başka bir ülkeden başka ülkelere, istediğiniz gün ve saatte sizleri götürür.
Havalimanına isterseniz TurkeyAirlines ile gelin, siz havalimanlarında uzun kuyruklarda, pasaport, bagaj vs sıkıcı prosedürlerle uğraşmayın, profesyonel ekibimiz sizin için işlemlerinizi kısa sürede bitirsin, siz keyfinize bakın.
Profesyonel iş dünyasının, turizmin ve sizlerin hızına yetişen, çözüm üreten dostunuz TurkeyAirlines!

Konuşmayı Başlat
Merhaba;
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
UÇUŞ HATTI